In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
359729
CASE IH | INTERNATIONAL HARVESTER RADIATOR: 590 TURBO BACKHOE
Special Price
$662.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359729 |
|---|---|
| Make | CASE, IH |
| Core Height | 19-1/4" |
| Core Width | 19-3/4" |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 6 |
| Depth | 4-1/8" |
| Fill Neck | 3/4" TALL |
| OEM | Aftermarket Numbers | A189481 219729 359729 |
| Notes | 2-YR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |