In stock
Part Number | SKU
351089
CASE IH | INTERNATIONAL HARVESTER COMBINE RADIATOR: 2377 2388 | OEM 435361A3
Special Price
$1,534.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 351089 |
|---|---|
| Make | COMBINE MODELS 2377, 2388 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 39-3/8" |
| Core Width | 27-9/16" |
| Inlet | 2-1/4" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 5 |
| Depth | 4-1/2" |
| Fill Neck | N/A |
| OEM | Aftermarket Numbers | 435361A3 211089 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |