In stock
Part Number | SKU
AH454
20,000 BTU AUXILIARY HEATER: 12 VOLT: 9.5" X 6.5" X 7"
Special Price
$303.00
Regular Price
$9,999.00
This is FTP TEST This is FTP TEST This is FTP TESTThis is FTP TESTThis is FTP TESTThis is FTP TEST
This is FTP TEST This is FTP TEST This is FTP TESTThis is FTP TESTThis is FTP TESTThis is FTP TESTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
| Part Number | SKU | AH454 |
|---|---|
| Length | 6-1/2" |
| Width | 0 |
| Depth | 7" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AH454 |
| Notes | FEATURES: COMPACT SIZE 2 SPEED FAN REAR FAN GUARD |
| Height | 0 |
| Inlet | 5/8" |
| Outlet | 5/8" |
| Fitting | 5/8" |