In stock
Part Number | SKU
359776
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: 30 165 175 180 3165 | OEM 194701M91 506244M91
Special Price
$237.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359776 |
|---|---|
| Make | 30, 165, 175, 180, 3165 |
| Models | 30 165 175 180 3165 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 19" |
| Core Width | 15-1/4" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2-1/4" |
| Fill Neck | 7/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 194701M91 506244M91 219776 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |