In stock
Part Number | SKU
359544
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: 35 DIESEL 135 35FE | OEM 894319M92
Special Price
$240.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359544 |
|---|---|
| Make | 35 DIESEL, 135, 35FE |
| Models | 35 DIESEL 135 35FE |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-1/2" |
| Core Width | 15-1/2" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 1-5/8" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 894319M92 219544 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |