In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
359524
INTERNATIONAL HARVESTOR | FARMALL TRACTOR RADIATOR: 300 350 | OEM 361704R93
Special Price
$594.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359524 |
|---|---|
| Make | FARMALL 300, 350 |
| Models | FARMALL 300 350 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 18" |
| Core Width | 16" |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 5 |
| Depth | 3-5/16" |
| Fill Neck | 1-1/2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 361704R93 219524 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |