In stock
Part Number | SKU
359709
JOHN DEERE TRACTOR RADIATOR: 310 310A 310B 401D | OEM AT32527
Special Price
$575.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359709 |
|---|---|
| Make | 310, 310A, 310B, 401D |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 20-1/8" |
| Core Width | 13-3/4" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-5/8" |
| Fill Neck | 2-3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AT32527 219709 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |