In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
546113
NISSAN FORKLIFT RADIATOR: OEM 2146024H10, 2146090H10
Special Price
$601.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546113 |
|---|---|
| Application | NISSAN |
| Core Height | 14-1/2" |
| Core Width | 19-1/4" |
| Depth | 1-15/16" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 9-3/4" CENTERS WITH 5/16" BARB FITTINGS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2146090H10 2146024H10 246113 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |