In stock
Part Number | SKU
44MAC18R
MACK CHARGE AIR COOLER: CHN, CT, CXN, CXP, VISION, GRANITE
Special Price
$798.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44MAC18R |
|---|---|
| Make | MACK |
| Core Height | 34-1/2" |
| Core Width | 25-9/16" |
| Depth | 2-1/4" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44MAC18R WSR-1119-D WSR1119D MAC17324-N MAC17324N MAC17324R MAC17324 BTC1119D BT1119D 1119D CAC119D SCSI222224 CA2224 222224 441125 MADAC18R 374118R MK19D MK19DMAX RHT056 SRMMAC18R FLX010413 HDH010272 04C9205N 3MD545M 1030291 3MD546M 1030291A 1030298 3MD545AM MAC17324H MACDAC18R MAC17324CORE 25175193 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

